نام کتاب : قصه های تصویری از بوستان
نویسنده : مژگان شیخی
انتشارات : بنفشه
توضیحات :
این کتاب قصه های تصویری از بوستان می باشد که مژگان شیخی آنها را به زبان ساده و روان برای کودکان نوشته است کتاب دارای ۷۱ صفحه و ۶ داستان به نام های : ( روباه بی دست و پا ، حاتم طایی و مأمور حکم ، پادشاه خرکش ، و سکه هایش ، جوان بخشنده ) می باشد همچنین داستان ها مربوط به هم نیست و هر داستانی ماجرای متفاوتی دارد این کتاب مناسب گروه سنی ( ب و ج ) می باشد 
قطعه ای از کتاب :
حاکم خیلی تعجب کرده بود ، گفت : کدام گستاخی چنین حرفی زده است ؟ فورا او را پیدا کنید و به اینجا بیاورید تا او را به سزای عملش برسانم .»
سرباز ها به سرعت رفتند و پس از پرس و جو فهمیدند که پیرمرد این خبر را پخش کرده است . فوری به گردنش زنجیر بستند و او را نزد حاکم بردند حاکم او را خوب برانداز کرد و با خشم زیادی از او پرسید که چرا چنین حرفی زده است ؟
پیرمرد با شجاعت گفت : بله این حر ف را من زده ام و برای آن هم دلیل خوبی دارم با سخن نادرست من که حاکم مرده است ، شما نمردید و صحیح و سالم اینجا نشسته اید ولی با همین حرف انسان بی گناهی جان سالم به در برد و از مرگ نجات پیدا کرد .» وبعد هم ماجرا را برای حاکم تعریف کرد . حاکم از این حرف خوشش آمد اخم هایش از هم باز شد و خشمش فروکش‌کرد . پیرمرد را بخشید و گفت که آزادش کنید تا برود .

خلاصه کتاب قصه های تصویری از بوستان

خلاصه کتاب قصه های تصویری از گلستان

خلاصه کتاب داستان های انقلاب ( جاسوس )

خلاصه ی کتاب مثل نسیم

کتاب ,حاکم ,، ,های ,هم ,زده ,او را ,کتاب قصه ,های تصویری ,تصویری از ,قصه های

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

tizlandkhoy1400 تفریحی و سرگرمی فازفان | دانلود فیلم | دانلود سریال mywizard725 همیار، کسب درآمد بدون سرمایه گذاری تخفیف ویژه فقط برای امروز #ایران_قوی# آدینه کسب و کار و تجارت بازارروز مرینوس irantut